Manicure prosto z Japonii!

Z tego zabiegu każdego dnia korzystają tysiące kobiet. W ogóle nas to nie dziwi, wszak przynosi on nadspodziewanie dobre efekty. O czym mowa?

W każdym dobrym salonie kosmetycznym można umówić się na japoński manicure i przekonać się, ż paznokcie mogą wyglądać naprawdę cudownie- w pełni zdrowo, lśniącą i pięknie. Polecany jest on zazwyczaj wtedy, gdy dzieje się z nimi coś złego, łamią się, są matowe, pokruszone, brakuje im połysku.

Zabieg ten nie trwa długo, zwykle profesjonalnej stylistce wystarcza około czterdziestu minut. W tym czasie wykonać ona musi szereg czynności, które prowadzą do tego, iż paznokcie zaczynają wyglądać naprawdę znakomicie.

paz7
Niektóre kobiety próbują ten zabieg wykonać w zaciszu własnego domu – pamiętać jednak należy, iż musimy wtedy posiadać odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, bez tego bowiem ani rusz. Mieszkanki Japonii korzystały z niego już setki lat temu, przyznać trzeba, iż ich paznokcie zawsze prezentują się nieskazitelnie, są zarazem delikatne i silne, nie łamią się i nie rozdwajają. Pamiętajmy jednak, iż bezpośrednio po wykonaniu zabiegu nie powinien być wykonywany manicure hybrydowy i nie można malować paznokci kolorowymi lakierami, należy jednak zaczekać przynajmniej dwa dni, by płytka nie była już tak bardzo natłuszczona.

Gwarantujemy, iż jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z tej metody, bardzo szybko zauważysz cudowne zmiany w wyglądzie swoich paznokci. Będą odtąd błyszczące, zdrowe i silne, a wszystkie koleżanki z pewnością zgłoszą się do Ciebie z pytaniem, w jaki sposób to osiągnęłaś!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *