Co zrobić z samochodem, którego już nie chcemy?

Jak przekonują specjaliści z branży motoryzacyjnej, Polacy pozbywają się samochodów z przeróżnych powodów. Jedni mają w gospodarstwie domowym kilka aut, jeżdżą natomiast tylko jednym. Inni potrzebują pilnie pieniędzy, więc postanawiają pozbyć się samochodu, jeszcze inni zaś wymieniają auto na lepsze, nowsze, szybsze, ładniejsze.

Nie do końca istotna jest tutaj motywacja sprzedającego. Bardzo ważne jest jednak to, komu sprzeda on samochód, którym nierzadko kilkanaście lat się poruszał. Najlepsze miejsce to z całą pewnością skup aut Wrocław, działający w mieście już od kilkunastu lat (otwarto go w roku 2005). Pracują w nim wyłącznie najlepsi fachowcy, którzy każdy pojazd wycenią w sposób w pełni obiektywny i uczciwy. Można już podczas rozmowy telefonicznej dowiedzieć się, ile mniej – więcej za nasz samochód możemy otrzymać.


Wielkim plusem takiego rozwiązania jest także szybkość i wygoda przeprowadzanej transakcji. To pracownicy skupu przyjeżdżają do sprzedającego, na miejscu przeprowadzając swoją fachową wycenę. Gdy obie strony zdecydują, że do transakcji dojdzie, od razu podpisywana jest umowa kupna- sprzedaży oraz przekazanie pieniędzy. Wygodnie, komfortowo i uczciwie, a sprzedający nie musi nawet wychodzić z domu, by sprzedać swoje auto za dobrą cenę!

Zapewne nie ma lepszego skupu aut w całej Polsce, dlatego też to niezwykłe miejsce we Wrocławiu cieszy się olbrzymią popularnością już od wielu lat. W ogóle nas ta sytuacja nie dziwi!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *