Bony turystyczne — doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników podróżowania

Bliska Wam osoba uwielbia podróże i zastanawiacie się, jaki prezent najbardziej przypadłby jej do gustu? Co powiecie na bony turystyczne? Co to takiego? W jaki sposób działają tego typu bony?

Bony turystyczne to nic innego jak vouchery opiewające na określoną kwotę, które umożliwiają wybranie się na daną wycieczkę. W ofercie naszej firmy aktualnie dysponujemy 3 tego typu pakietami wyjazdowymi (szczegółowe informacje na ich temat znaleźć można na stronie internetowej www.gdanskairporttaxi.pl).

Bony turystyczne obejmować mogą na przykład trwający 3 dni, pełen atrakcji pobyt nad polskim morzem. W trakcie wyjazdu zobaczyć można najważniejsze zabytki i atrakcje Gdańska, Sopotu, Władysławowa oraz Stegna. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywne podróżowania. Bony turystyczne to także niepowtarzalna okazja rodzinnego wyjazdu na Kaszuby. Plan wycieczki obejmuje zwiedzanie domu do góry nogami w Szymbarku wraz z najdłuższą deską świata, wizytę na wieży widokowej w wieżycy oraz Danielową Dolinę słynącą z pięknego ogrodu botanicznego oraz dachów domów krytych strzechą

Oferujemy również zakup bonu umożliwiającego odbycie wycieczki do Muzeum Stutthof oraz zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku. Takimi bonami uszczęśliwić można zarówno bliską osobę, jak i potraktować je w formie gratyfikacji dla pracowników prowadzonej przez siebie firmy. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań na ich temat — zapraszamy do kontaktu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *